رفع تصرف ۵۰۰۰ مترمربع از اراضی ملی دماوند

رفع تصرف ۵۰۰۰ مترمربع از اراضی ملی دماوند مرکز املاک: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند از رفع تصرف 5000 مترمربع از اراضی ملی این شهرستان واقع در پلاک های کاجان و تمیسیان خبرداد.به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا جمشید جویباری اضافه کرد: نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان دماوند حین گشت زنی و رصد و پایش عرصه های ملی متوجه شدند افرادی سودجو به قصد تصرف و سو استفاده از اراضی ملی مبادرت به کاشت نهال های چندساله کرده اند که بلافاصله عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی وارد عمل شدند و اقدامات قانونی برای رفع تصرفات را انجام دادند.

وی افزود: در همین ارتباط پرونده های تخلف برای متعرضان به عرصه های ملی تشکیل شده است و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند در ادامه اظهار داشت: عرصه های منابع طبیعی جزو ثروت های بین نسلی و متعلق به نسل حاضر و آیندگان است که در این خصوص حفاظت و مراقبت از این منابع باارزش وظیفه ای همگانی تلقی می شود.

جویباری تاکید کرد: حفاظت از عرصه های ملی از وظایف اصلی و اولویت دار مجموعه منابع طبیعی شمرده می شود و در این ارتباط بدون هیچ اغماضی با متخلفان و سودجویان به انفال برخورد قانونی صورت می گیرد.

وی از عموم مردم درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف اراضی ملی، مراتب را فوراً بوسیله شماره تلفن ۱۵۰۴ و سامانه ۱۳۹ به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.

تقدیر دادستان دماوند از منابع طبیعی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران محمد تقی تقی زاده - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند - به خاطر اقدامات و کوشش های صورت گرفته از طرف اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند درباب حفظ و حراست از اراضی ملی، این اداره را مورد تقدیر قرارداد و طی مراسمی این تقدیر نامه به جمشید جویباری - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند - اهدا شد.

منبع:

1399/11/29
14:13:26
0.0 / 5
685
تگهای خبر: استان , تخریب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین