شروع بررسی طرح اصلاح ساز وكار كمیسیون ماده 100 شهرداری ها در كمیسیون عمران

شروع بررسی طرح اصلاح ساز وكار كمیسیون ماده 100 شهرداری ها در كمیسیون عمران مرکز املاک: سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از شروع بررسی طرح اصلاح ماده 100 قانون شهرداری ها در جلسه امروز این کمیسیون آگاهی داد.


سید البرز حسینی در گفت و گو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: از آنجائیکه کلیات طرح اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها در صحن علنی مجلس به تصویب رسید، بررسی جزییات این طرح از امروز در کمیسیون عمران مجلس با حضور نمایندگان شهرداری و وزارت کشور به بحث گذاشته شد.
ایشان سپس اظهار نمود: تعدادی از بناها به سبب ساخت و ساز غیر قانونی باید تخریب شوند اما این امر به سبب تخلف های صورت گرفته در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری ها محقق نمی گردد. بنا بر این شاهد تشکیل پرونده های تخلف مختلفی هستیم. متاسفانه کمیسیون ماده ۱۰۰ به منبع درآمدی برای شهرداری ها تبدیل گشته است.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه اشاره کرد: باتوجه به مشکلات موجود در ارتباط با کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری ها، کمیسیون عمران مجلس نسبت به اصلاح ساز و کار این کمیسیون ورود کرده تا شاهد اصلاح قانون و جلوگیری از تخلف های صورت گرفته، باشیم.
منبع:

1400/01/23
10:34:12
0.0 / 5
488
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین