نماینده سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس:

سد فینسک پشتوانه کارشناسی دارد

سد فینسک پشتوانه کارشناسی دارد به گزارش مرکز املاک نماینده سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس با تکیه بر این که سد فینسک پشتوانه کارشناسی دارد و هیچ حقی از مردم مازندران تضییع نمی گردد، اظهار داشت: تأمین آب آشامیدنی مردم نباید با مانع روبرو شود.عباس گلرو در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه زیرساخت های لازم برای توسعه مرکز استان سمنان در زمینه های مختلف می بایست تقویت شود، ابراز کرد: یکی از این ظرفیت ها فرودگاه و مرز هوایی است که می تواند به توسعه بخصوص در زمینه تجاری کمک شایانی داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه مرز هوایی فرودگاه سمنان در مرحله نهایی است، اضافه کرد: در کنار این مورد روز گذشته با معاون وزیر راه و شهرسازی درباره پروژه های ناتمام همچون جاده سمنان-فیروزکوه گفتگو کردیم و مقرر است ظرف یک ماه آینده ۱۱ کیلومتر از مسیر به بهره برداری برسد.
عضو خانه ملت با اشاره به اینکه تلاش می نماییم به جاده سمنان-دیان-معلمان در سال ۱۴۰۱ اعتبار مطلوبی اختصاص یابد، ابراز کرد: یکی از تأکیدات ما در حوزه انتخابیه مقوله ارتقای راه ها و استانداردهای لازم است.
گلرو با اشاره به اینکه اخیراً حاشیه سازی هایی در مورد سد فینسک صورت گرفت، تصریح کرد: این سد، پشتوانه کارشناسی دارد و هیچ حقی را از مردم مازندران تضییع نمی کند بنابراین تأمین آب آشامیدنی مردم نباید با مانع روبرو شود.
وی اظهار داشت: منابع آبی سمنان بسیار محدود و کیفیت آب آشامیدنی مردم پایین است بنابراین طرح سد فینسک ردیف اعتباری دارد و کارشناسان وزارت نیرو می گویند صدمه ای به محیط زیست نمی زند.
نماینده سمنان، سرخه و مهدی شهر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: بعضی از مسئولانِ استانهای همجوار مردم ساکن در محدوده اجرای طرح را تحریک می کنند، بنابراین از کسانی که به این اقدام مبادرت می ورزند، می خواهم از تکرارِ تحریک مردم پرهیز و همینطور از مسؤلان امنیتی می خواهیم از تکرار این دست تحریکات جلوگیری نمایند.
وی با اشاره به اینکه امکانات دستگاههای دولتی، متعلق به مردم است و خیلی از دستگاههای دولتی در مناطق تفریحی و زیارتی، امکانات دارند و در حالیکه مردم از امکانات مطلوب بهره اندکی دارند، برخی دستگاه ها و وزارت خانه ها این امکانات را در بهترین نقاط در اختیار گرفته اند، اظهار داشت: اگر رسالت اساسی بنیادهای تاسیس شده در زمان انقلاب، اجرا شود، خیلی از مشکلات مردم حل می شود.
گلرو با اشاره به اینکه رانت، از هر جناحی که باشد، ضد اهداف انقلاب است و برخی گمان می کنند که در راه انقلاب حرکت می کنند اما در واقع، از مسیر انقلاب منحرف شده اند، اظهار داشت: متأسفانه مواردی داشته ایم که مدیران ارشد بستگان خویش را در دستگاه ها و مناصب به کارگیری کرده اند.


منبع:

1400/06/31
12:11:08
0.0 / 5
281
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین